Zadzwoń do nas:   606-829-981
Jesteś tutaj: O nas

O nas

Przedszkole  Fantazja  rozpoczęło swoją działalność  we wrześniu 2017 r. Mieścimy się w pięknym nowo wybudowanym budynku. Wszystko jest świeże i pachnące. Czas spędzony w naszym przedszkolu będzie dla naszych dzieci niepowtarzalną szansą na zdobycie nowych doświadczeń, rozbudzenie zainteresowań oraz rozwój talentów.

Chcąc zapewnić dziecku poczucie swobody i bezpieczeństwa, nasza kadra będzie przywiązywać wagę do tworzenia ciepłej i przyjaznej atmosfery oraz indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Nasze metody edukacyjno-wychowawcze będą oparte na aktualnej wiedzy z zakresu pedagogiki i psychologii rozwoju.

PRZYGODA ZABAWA I RADOŚĆ - TO CZEKA NA KAŻDĄ POCIECHĘ